Ruszyła runda rewanżowa - wygrana Słopnic w meczu kolejki
W piątek na stadionie MKS Limanovia ruszyła runda rewanżowa w naszych rozgrywkach.W pięciu rozegranych spotkaniach padło aż 56 bramek co daje nam średnią 5,12 bramki na mecz.
Swoje mecze wygrał lider drużyna Limanovii Limanowa oraz wicelider Elektrical Limanowa.W hicie kolejki drużyna Słopnic pokonała Emiter Limanowa.Domex okazał się lepszy od drużyny Gol/Proinstal/Gwarant a Gwardia Tensbud pokonała Woj-Tom Łącko.
W czołówce tabeli bez zmian na czele Limanovia,Elektrical i Emiter ale za ich plecami ekipa ze Słopnic.
Domex Stara Wieś - Gol/Proinstal/Gwarant 6-0
Bramki : Daniel Szewczyk (3),Wojciech Biernat,Czesław Kulig,Łukasz Juha
Przed meczem faworytem wydawała się być drużyna Gola ale boisko zweryfikowało wszystko na korzyść ekipy Wiesława Piaskowego która rozbiła rywala 6-0.Dla Gola zabójcze okazały się kontry rywali i skuteczność zrywali zwłaszcza Daniela Szewczyka.
Domex Stara Wieś :
Sebastian Ogiela,Wiesław Piaskowy,Zdzisław Król,Łukasz Juha,Marcin Kita,Daniel Szewczyk,Czesław Kulig,Ryszard Kozielec,Wojciech Biernat
Gol/Proinstal/Gwarant :
Tomasz Wojtas,Kamil Zaremba,Grzegorz Dziadoń,Marcin Janczy,Wojciech Wójtowicz,Łukasz Duchnik,Jacek Włodarczyk
Woj-Tom Łącko - Gwardia Tensbud 5-8
Bramki : Dawid Słowik (3),Krzysztof Krzyśko (2) - Janusz Krzyściak (3),Mateusz Hochół,Krzysztof Kęska,Andrzej Leśniak,samobójcza
Żółta kartka : Andrzej Leśniak (Gwardia Tensbud)
Przed meczem nie było zdecydowanego faworyta w tym pojedynku
ale początek meczu zdominowali gracze Gwardii którzy nieco zaskoczyli ofensywną grą osłabioną kadrowo drużynę Woj-Tomu.W drugiej połowie przebudziła się drużyna z Łącka i odrobiła częściowo straty ale na wyrównanie brakło już czasu.
Woj-Tom Łącko :
Wojciech Leśniak,Igor Kalinowski,Krzysztof Krzyśko,Konrad Gurgul,Michał Faron,Krzysztof Faron,Dawid Słowik
Gwardia Tensbud :
Jacek Kaptur,Krzysztof Kęska,Mateusz Hochół,Wojciech Juszczak,Andrzej Leśniak,Waldemar Baran,Adam Jamróz,Paweł Krzyściak,Janusz Krzyściak
PKS Chomranice - Elektrical Limanowa 1-21
Bramki : Jerzy Leśnicki - Andrzej Grabczyk (7),Franciszek Mrózek (5),Adam Gawlik (3),Sławomir Piaskowy (3),Wojciech Dziadoń,Łukasz Pałka,samobójcza
Wynik tego spotkania mówi sam za siebie o dominacji wicelidera na d drużyną PKS Chomranice która zagrał w tym meczu w bardzo okrojonym składzie i bez nominalnego bramkarza.
PKS Chomranice :
Wojciech Uroda,Jacek Dutka,Jerzy Leśnicki,Dariusz Dudek,Grzegorz Dudczyk,Wiktor Wójcik,Grzegorz Knurowski
Elektrical Limanowa :
Piotr Mruk,Andrzej Grabczyk,Dariusz Mrożek,Wojciech Dziadoń,Łukasz Pałka,Sławomir Piaskowy,Adam Gawlik,Franciszek Mrózek
Limanovia Limanowa - Laskovia Laskowa 10-4
Bramki : Tomasz Kuc (2),Tadeusz Zasadni (2),Mariusz Sejmej (3),Walenty Gajewski,Krzysztof Mirek,Sławomir Zięcina - Jan Pławecki (3),Paweł Tokarz
Żółta kartka : Walenty Gajewski (Limanovia Limanowa)
Lider zdominował to spotkanie i gdyby tylko zawodnicy Limanovii mieli lepiej nastawione celowniki to tych bramek powinno być o kilka więcej.Rywale nastawili się na grę z kontry i dobrze im to wychodziło ale troszkę słabiej to wyglądało w grze defensywnej.
Słopnice - Emiter Limanowa 4-2
Bramki : Adam Marcisz,Grzegorz Kęska,Dawid Skrzatek,Marek Ślazyk - Bartłomiej Bieda,Krzysztof Bogaczyk
W hicie kolejki drużyna Słopnic zrewanżowała się Emiterowi za porażkę w rundzie wiosennej (4-2).Jak zwykle nie brakowało emocji i sytuacji pod bramowych ale lepszą skutecznością w tym meczu wykazali się piłkarze Słopnic i wygrali to ważne dla nich spotkanie.Ta wygrana pozwolił im na zbliżenie się do czołówki ligowej.
Słopnice :
Janusz Sroka,Adam Marcisz,Wojciech Kordeczka,Grzegorz Kęska,Dawid Skrzatek,Marek Ślazyk,Zbigniew Palacz,Grzegorz Palacz,Stanisław Dębski
Emiter Limanowa :
Andrzej Rosiek,Bartłomiej Bieda,Marek Musiał,Roman Bieda,Paweł Gancarczyk,Krzysztof Bogaczyk,Tobiasz Sułkowski,Marcin Pytel