Echa XVI kolejki Ligi Oldbojów
Wczoraj w już po raz szesnasty na stadionie MKS Limanovia spotkali się oldboje rywalizujący w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów.
Z pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się cztery.Wcześniej o swojej nieobecności na meczu ze Słopnicami organizatora poinformowali piłkarze Domexu Stara Wieś którzy borykają się z problemami kadrowymi.
W czterech rozegranych meczach padło 28 bramek co daje nam średnią 7 bramek na mecz.
W najciekawszym meczu lidera tabeli Elektrical Limanowa pokonał Gwardię Tensbud 4-3 i powiększył przewagę nad wiceliderem Limanovią Limanowa do pięciu punktów z tym że Limanovia ma zaległy mecz.Wspomniana Limanovia tylko zremisowała z drużyną Woj-Tom Łącko 1-1.Walczący o miejsce na pudle Emiter Limanowa rozbił drużynę Gol/Proinstal/Gwarant 11-1.A Laskovia Laskowa nieznacznie okazał się lepsza od zamykającej ligową tabelę drużyny PKS Chomranice wygrywając 4-3.Swoje punkty walkowerem zdobyły Słopnice za mecz z Domexem Stara Wieś.
W tabeli najlepszych strzelców bez zmian na czele Andrzej Grabczyk (Elektrical Limanowa) z 34 bramkami przed Mariuszem Przystałem (Laskovia Laskowa) i Łukaszem Duchnikiem (Gol/Proinstal/Gwarant) z 22 bramkami.