Wracamy do gry - sezon 2023

Od dzisiaj ruszamy z zapisami (wstępnymi - które trwać będą do dnia 30 marca lub do wyczerpania limitu drużyn) do kolejnego sezonu rozgrywkowego w Amatorskiej Lidze Oldbojów - Limanowa Sezon 2023.

Jak wiecie rozgrywki te toczyły się (w sezonie) na stadionie MKS Limanovia Limanowa w każdy piątek od godziny 19.30.

Teraz czekamy tylko na formalną zgodę włodarzy klubu MKS Limanovia na prowadzenie na tym obiekcie naszych rozgrywek i mamy że taką klub wyrazi i ruszamy z przygotowaniami do nowego sezonu.

Wstępne zgłoszenia przyjmowane będą do 30 marca drogą telefoniczną,sms pod numer 519 854 404 lub na profilu facebooku naszej strony.
Po tym terminie lub ewentualnym wyczerpaniu limitu drużyn nie będziemy już przyjmować zgłoszeń.
Z uwagi na ograniczoną ilość drużyn wychodzimy z zasady że kto pierwszy ten lepszy więc nie ma co zwlekać ze zgłoszeniem drużyny.