Kolejna porcja emocji. Wyniki XVII kolejki

W miniony piątek już po raz siedemnasty na stadionie MKS Limanovia spotkali się oldboje rywalizujący w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów. Z pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się trzy. Wcześniej na prośbę drużyny Elektrical przełożono spotkanie lidera z wiceliderem Limanovią.

Natomiast walkowerem mecz oddała drużyna Gol/Proinstal/Gwarant z uwagi na problemy kadrowe (choroby, kontuzje).

W tych trzech rozegranych spotkaniach padło 21 bramek co daje nam średnią 7 bramek na mecz.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu Laskovia Laskowa przegrała z Gwardią Tensbud 2-3.Emiter Limanowa rozbił Domex Stara Wieś 8-0.A PKS Chomranice uległy Woj-Tomowi Łącko 3-5.

Liderem pozostała drużyna Elektricalu Limanowa która ma dwa punkty więcej od Słopnic i Emitera Limanowa (ale jedno spotkanie zaległe).

Laskovia Laskowa - Gwardia Tensbud 2-3

Bramki: Marek Sławęta, Paweł Tokarz - Mateusz Hochoł, Waldemar Baran, Dawid Stokłosa.

Żółta kartka: Andrzej Leśniak (Gwardia Tensbud)

Laskovia Laskowa: Michał Bugański, Paweł Pławecki, Marek Sławęta, Paweł Matras, Paweł Tokarz, Wojciech Dziadoń, Michał Gocał, Dawid Jasica.

Gwardia Tensbud: Tomasz Gawor, Waldemar Baran, Dawid Stokłosa, Andrzej Leśniak, Mateusz Hochoł, Adam Jamróz, Janusz Krzyściak, Rafał Jamróz, Paweł Krzyściak, Wojciech Juszczak, Jacek Kaptur.

Emiter Limanowa - Domex Stara Wieś 8:0

Bramki: Tobiasz Sułkowski (2), Paweł Gancarczyk (2), Bartłomiej Bieda, Michał Ślazyk, Maciej Ślazyk, samobójcza

W zaległym meczu :

Domex Stara Wieś - Emiter Limanowa 0-2

Bramki: Maciej Ślazyk,Tobiasz Sułkowski

Emiter Limanowa: Andrzej Rosiek, Bartłomiej Bieda, Stanisław Kurczab, Marcin Pytel, Roman Bieda, Tobiasz Sułkowski, Michał Ślazyk, Maciej Ślazyk, Paweł Gancarczyk, Marek Musiał.

Domex Stara Wieś: Grzegorz Pałka, Michał Mielcarek, Ryszard Kozielec, Wiesław Piaskowy, Wojciech Biernat, Daniel Szewczyk, Zdzisław Król, Marcin Kita, Adam Matras, Paweł Hybel.

PKS Chomranice - Woj-Tom Łącko 3-5

Bramki: Rafał Łagosz, Jacek Wiewióra, Grzegorz Knurowski - Krzysztof Krzyśko (2), Krzysztof Sobczyk, Leszek Myjak, Piotr Czepielik

PKS Chomranice: Jerzy Rosiek, Mateusz Zelek, Grzegorz Knurowski, Jacek Wiewióra, Rafał Łagosz, Jacek Dutka, Jarosław Kudlik, Szymon Kudlik, Wojciech Uroda.

Woj-Tom Łącko: Piotr Faron, Paweł Dybiec, Igor Kalinowski, Paweł Cieślikowski, Krzysztof Sobczyk, Leszek Myjak, Michał Faron, Andrzej Trzepak, Piotr Czepielik.