Echa XVII kolejki Ligi Oldbojów
W piątek już po raz siedemnasty na stadionie MKS Limanovia spotkali się oldboje rywalizujący w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów.
Z pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się trzy.Wcześniej na prośbę drużyny Elektrical przełożono spotkanie lidera z wiceliderem Limanovią.Natomiast walkowerem mecz oddała drużyna Gol/Proinstal/Gwarant z uwagi na problemy kadrowe (choroby,kontuzje).
W tych trzech rozegranych spotkaniach padło 21 bramek co daje nam średnią 7 bramek na mecz.
W najciekawiej zapowiadającym się meczu Laskovia Laskowa przegrała z Gwardią Tensbud 2-3.Emiter Limanowa rozbił Domex Stara Wieś 8-0.A PKS Chomranice uległy Woj-Tomowi Łącko 3-5.
Liderem pozostała drużyna Elektricalu Limanowa która ma dwa punkty więcej od Słopnic i Emitera Limanowa (ale jedno spotkanie zaległe).
W tabeli najlepszych strzelców bez zmian na czele Andrzej Grabczyk (Elektrical Limanowa) z 34 bramkami przed Mariuszem Przystałem (Laskovia Laskowa) i Łukaszem Duchnikiem (Gol/Proinstal/Gwarant) z 22 bramkami.