Echa XVIII kolejki Ligi Oldbojów
Wczoraj po raz osiemnasty czyli po raz ostatni w sezonie 2022 na stadionie MKS Limanovia spotkali się piłkarze rywalizujący w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów.
Z pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się cztery bo po raz kolejny z powodu kłopotów kadrowych nie zagrał Domex Stara Wieś.
W czterech rozegranych meczach padły 33 bramki co daje nam średnią 8,25 bramki na mecz.
Gol/Proinstal/Gwarant pokonał w meczu o ,,sześć" punktów Gwardię Tensbud 7-3.Stawką tego meczu było szóste miejsce w tym sezonie.
Autsajder w ligowej tabeli mimo dzielnej postawy nie sprostał wiceliderowi tabeli Limanovii Limanowa i przegrał to spotkanie 1-8.
W meczu który decydował o tytule mistrzowskim w tym sezonie i trzymał rozgrywki w napięciu do ostatniej kolejki lider Elektrical Limanowa pokonał Słopnice 5-1 czym przypieczętował tytuł mistrza tegorocznych rozgrywek.
Emiter Limanowa pokonał wysoko 7-1 Woj-Tom Łącko i ,,zaklepał" sobie miejsce na podium.
Domex Stara Wieś oddał mecz walkowerem z Laskovią Laskowa.