Liga Oldbojów nie zwalnia tempa

W miniony piątek już po raz czternasty w tym sezonie na stadionie MKS Limanovii spotkali się piłkarze rywalizujący w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów. Z pięciu zaplanowanych spotkań na kolejkę numer czternaście odbyły się cztery.

Spotkanie Emitera Limanowa z Limanovią Limanowa na prośbę tych pierwszych został przełożony na najbliższą środę na godzinę 20.00. W czterech rozegranych spotkaniach padły 33 bramki, co daje nam średnią 8,25 bramki na mecz. Sędziowie pokazali tym razem 1 żółtą kartkę.

PKS Chomranice - Słopnice 2-11

Bramki: Grzegorz Knurowski, Jarosław Kudlik - Marek Ślazyk (2), Artur Matras (2), Dawid Lis (2), Zbigniew Palacz (2), Adam Marcisz ,Dawid Lis, samobójcza

PKS Chomranice: Jerzy Rosiek, Mateusz Zelek, Jacek Wiewióra, Dariusz Dudek, Jacek Dutka, Wojciech Uroda, Grzegorz Knurowski, Jarosław Kudlik, Szymon Kudlik, Grzegorz Olchawa

Słopnice: Janusz Sroka, Artur Matras, Zbigniew Palacz, Wojciech Kordeczka, Dawid Skrzatek, Marek Ślazyk, Adam Marcisz, Andrzej Lis, Dawid Lis, Grzegorz Kęska.

W pierwszym meczu tej kolejki Słopnice wysoko pokonały PKS Chomranice 11-2, ale gdyby piłkarze Jacka Dutki wykorzystali na początku swoje trzy stuprocentowe sytuacje to mecz z pewnością potoczyłby się inaczej.

Gwardia Tensbud - Domex Stara Wieś 3-1

Bramki: Adam Jamróz, Janusz Krzyściak, Rafał Jamróz - Adam Matras.

Gwardia Tensbud: Jacek Kaptur, Wojciech Juszczak, Mateusz Hochoł, Dawid Stokłosa, Rafał Jamróz, Rafał Kasperski, Janusz Krzyściak, Paweł Krzyściak, Adam Jamróz, Andrzej Leśniak, Waldemar Baran.

Domex Stara Wieś: Grzegorz Pałka, Wiesław Piaskowy, Paweł Hybel, Wojciech Biernat, Marcin Kita, Łukasz Jucha, Adam Matras, Czesław Kulig.

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany to skuteczniejsi byli gracze Gwardii i oni zainkasowali komplet punktów który pozwolił im wskoczyć do pierwszej piątki w tabeli.

Elektrical Limanowa - Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa 4-3

Bramki: Franciszek Mrózek, Andrzej Grabczyk, Piotr Wilczek, Adam Gawlik - Łukasz Duchnik (2), Tomasz Zawada.

Żółta kartka: Łukasz Pałka (Elektrical Limanowa)

Elektrical Limanowa: Piotr Mruk, Adam Gawlik, Piotr Wilczek, Sławomir Piaskowy, Łukasz Pałka, Wojciech Dziadoń, Franciszek Mrózek, Piotr Mrożek, Andrzej Grabczyk.

Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa: Tomasz Tarnawski, Tomasz Zawada, Grzegorz Dziadoń, Janusz Sułkowski, Wojciech Wójtowicz, Kamil Zaręba, Jacek Włodarczyk, Łukasz Duchnik.

Świetne widowisko stworzyli lider rozgrywek Elektrical Limanowa z drużyną Gol/Proinstal/Gwarant które zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem 4-3 Elektricalu ale rywal napędził faworytowi sporo strachu w tym meczu.

Laskovia Laskowa - Woj-Tom Łącko 6-3

Bramki: Paweł Tokarz (2), Mariusz Przystał (2), Wojciech Dziadoń, Marek Sławęta

Laskovia Laskowa: Michał Bugański, Stanisław Kołodziej, Paweł Pławecki, Paweł Matras, Marek Sławęta, Waldemar Zawada, Paweł Tokarz, Mariusz Przystał, Wojciech Dziadoń, Michał Gocal.

Woj-Tom Łącko: Piotr Faron, Michał Faron, Krzysztof Krzyśko, Paweł Cieślikowski, Krzysztof Sobczyk, Andrzej Trzepak, Krzysztof Faron, Leszek Myjak.

W ostatnim pojedynku Laskovia Laskowa wygrała z Woj-Tomem Łącko 6-3. Laskovia obrała w tym meczu taktykę na grę z kontry i to się im opłaciło. Bo to rywale grali w piłkę a oni strzelali bramki. Co prawda na początku drugiej połowy Woj-Tom złapał kontakt bramkowy z rywalem ,ale znowu gracze Laskovii skontrowali przeciwnika i wygrali pewnie ten mecz.