Echa XIV kolejki Amatorskiej Ligi Oldbojów w skrócie
W piątek na stadionie MKS Limanovia piłkarze grający w Amatorskiej Lidze Oldbojów rozegrali czternastą kolejkę tego sezonu.
Z pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się cztery.Na prośbę drużyny Emiteru Limanowa przełożono spotkanie z Limanovią Limanowa na inny termin.
W czterech rozegranych spotkaniach padły 33 bramki co daje nam średnią 8,25 bramki na mecz.Sędziowie pokazali tym razem 1 żółtą kartkę.
W pierwszych meczach tej kolejki Słopnice wysoko pokonały PKS Chomranice 11-2 ale gdyby piłkarze Jacka Dutki wykorzystali na początku swoje trzy stuprocentowe sytuacje to mecz z pewnością potoczyłby się inaczej.
Gwardia Tensbud uporała się z Domexem wygrywając ostatecznie 3-1 choć mecz był bardzo zacięty i wyrównany to skuteczniejsi byli gracze Gwardii i oni zainkasowali komplet punktów który pozwolił im wskoczyć do pierwszej piątki w tabeli.
Świetne widowisko stworzyli lider rozgrywek Elektrical Limanowa z drużyną Gol/Proinstal/Gwarant które zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem 4-3 Elektricalu ale rywal napędził faworytowi sporo strachu w tym meczu.
W ostatnim pojedynku Laskovia Laskowa wygrała z Woj-Tomem Łącko 6-3.Laskovia obrała w tym meczu taktykę na grę z kontry i to się im opłaciło.Bo to rywale grali w piłkę a oni strzelali bramki.Co prawda na początku drugiej połowy Woj-Tom złapał kontakt bramkowy z rywalem ale znowu gracze Laskovii skontrowali przeciwnika i wygrali pewnie ten mecz.