Ciekawe mecze w tej kolejce

Już jutro (piątek, 16 września) na stadionie MKS Limanovia rozegrana zostanie 14 kolejka rozgrywek w Amatorskiej Lidze Oldbojów.

Z pięciu zaplanowanych spotkań najciekawiej zapowiada się mecz czwartej w tabeli drużyny Emitera Limanowa z wiceliderem drużyną Limanovii Limanowa. W pierwszej rundzie padł wynik remisowy 2-2.

Niemniej ciekawie powinno być w pojedynku lidera Elektricalu Limanowa z Gol/Proinstal/Gwarant. Elektrical wskoczył ostatnio na pozycje lidera po remisie Limanovii ze Słopnicami i z pewnością będzie chciał wygrać kolejny mecz, ale gracze Jacka Włodarczyka na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Trzecia drużyna w ligowej tabeli Słopnice po dobrym meczu z Limanovią będzie chciała wygrać z autsajderem by nie stracić kontaktu z czołówką.

Gwardia Tensbud zagra z Domexem Stara Wieś. W rundzie rewanżowej Gwardia gra w kratkę. Zresztą podobnie jak piłkarze Wiesława Piaskowego.

Kolejkę zamknie mecz Laskovii Laskowa z Woj-Tomem Łącko. W meczu tych drużyn zawsze jest ciekawie i pewnie nie inaczej będzie tym razem.

19.30 Tensbud Gwardia - Domex Stara Wieś (boisko nr.1)

19.30 PKS Chomranice - Słopnice (boisko nr.220.35 Emiter Limanowa - Limanovia Limanowa (boisko nr.1)

20.35 Elektrcial Limanowa - Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa (boisko nr.2)

21.40 Laskovia Laskowa - Woj-Tom Łącko (boisko nr.1)