Remis w meczu na szczycie,zmiana lidera

W piątek piłkarze grający w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Oldbojów już po raz trzynasty w tym sezonie, a po raz czwarty w rundzie rewanżowej spotkali się na obiekcie klubu MKS Limanovia.

W pięciu spotkaniach strzelcy trafiali do bramki rywali 26, co daje nam średnią 5,2 bramki na mecz.

Sędziowie Jakub Piwowar i Mateusz Wroński oszczędzili tym razem piłkarzy i nie pokazali żadnej żółtej kartki, ale za to jeden z graczy obejrzał czerwony kartonik.

W hicie kolejki Limanovia Limanowa zremisowała 2-2 ze Słopnicami i straciła fotel lidera na rzecz Elektricalu Limanowa, który z problemami pokonał Woj-Tom Łącko 5-3.Swoje spotkanie wygrał również Emiter Limanowa, który dopiero w końcówce meczu z Gwardią Tensbud zapewnił sobie wygraną. Trzy oczka zainkasowała również drużyna Gol/Proinstal/Gwarant, która pokonała Laskovię Laskowa 3-1.O trzy punkty wzbogacił się również Domex Stara Wieś dla którego gra w nowych strojach okazała się szczęśliwa bo pokonali rywali 5-1.

Woj-Tom Łącko - Elektrical Limanowa 3-5

Bramki: Igor Kalinowski, Krzysztof Sobczyk, Leszek Myjak - Sebastian Wójcik (3), Andrzej Grabczyk, Franciszek Mrózek.

Woj-Tom Łącko: Piotr Faron, Igor Kalinowski, Piotr Czepielik, Leszek Myjak, Paweł Cieślikowski, Krzysztof Krzyśko, Konrad Gurgul, Krzysztof Sobczyk, Michał Faron, Andrzej Trzepak.

Elektrical Limanowa: Piotr Mruk, Łukasz Pałka, Andrzej Grabczyk, Franciszek Mrózek, Adam Gawlik, Wojciech Dziadoń, Dariusz Mrożek, Piotr Mrożek, Sebastian Wójcik, Piotr Wilczek

Emiter Limanowa - Gwardia Tensbud 3-1

Bramki: Bartłomiej Bieda, Michał Ślazyk, Tobiasz Sułkowski - Mateusz Hochoł

Emiter Limanowa: Andrzej Rosiek, Mirosław Chochół, Stanisław Kurczab, Michał Ślazyk, Roman Bieda, Marek Musiał, Paweł Gancarczyk, Bartłomiej Bieda, Tobiasz Sułkowski.

Gwardia Tensbud: Tomasz Gawor, Wojciech Juszczak, Waldemar Baran, Paweł Krzyściak, Adam Jamróz, Mateusz Hochoł, Tomasz Piętoń, Rafał Jamróz.

Laskovia Laskowa - Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa 1-3

Bramki: Mariusz Przystał - Łukasz Duchnik, Grzegorz Dziadoń, samobójcza

Czerwona kartka: Mariusz Pałka (Gol/Proinstal/Gwarant)

Laskovia Laskowa: Michał Bugajski, Marek Sławęta, Dawid Jasica, Paweł Matras, Paweł Pławecki, Stanisław Kołodziej, Waldemar Zawada, Mariusz Przystał, Wojciech Dziadoń

Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa: Mariusz Pałka, Tomasz Tarnawski, Wojciech Wójtowicz, Marcin Janczy, Grzegorz Dziadoń, Krzysztof Kwaśniewski, Kamil Zaręba, Łukasz Duchnik, Janusz Sułkowski.

PKS Chomranice - Domex Stara Wieś 1-5

Bramki: Grzegorz Olchawa - Czesław Kulig (2), Daniel Szewczyk (2), Wojciech Biernat

PKS Chomranice: Jerzy Rosiek, Jacek Dutka, Szymon Kudlik, Wojciech Uroda, Jacek Wiewióra, Grzegorz Olchawa, Jerzy Leśnicki, Grzegorz Knurowski, Mateusz Zelek.

Domex Stara Wieś: Grzegorz Pałka, Marcin Kita, Czesław Kulig, Paweł Hybel, Daniel Szewczyk, Wiesław Piaskowy, Michał Mielcarek, Wojciech Biernat, Ryszard Kozielec

Słopnice - Limanovia Limanowa 2-2

Bramki: Artur Matras, Adam Marcisz - Dariusz Żak, Piotr Kaleta.

Słopnice: Janusz Sroka, Marek Ślazyk, Kazimierz Zawada, Dariusz Kazimierek, Dawid Skrzatek, Artur Matras, Sławomir Śliwa, Adam Marcisz.

Limanovia Limanowa: Tomasz Pałka, Marek Kowalczyk, Tadeusz Olchawa, Mariusz Sejmej, Krzysztof Mitek, Tomasz Kuc, Piotr Kaleta, Tomasz Mrówka, Dariusz Żak, Sławomir Zięcina.