Echa XIII kolejki Amatorskiej Ligi Oldbojów w skrócie
W piątek na stadionie MKS Limanovia piłkarze grający w Amatorskiej Lidze Oldbojów rozegrali trzynastą kolejkę w sezonie rozgrywkowym 2022.
W pięciu spotkaniach strzelcy trafiali do bramki rywali 26 co daje nam średnią 5,2 bramki na mecz.
Sędziowie Jakub Piwowar i Mateusz Wroński oszczędzili tym razem piłkarzy i nie pokazali żadnej żółtej kartki.
W hicie kolejki Limanovia Limanowa zremisowała 2-2 ze Słopnicami i straciła fotel lidera na rzecz Elektricalu Limanowa który nie bez problemów ale pokonał Woj-Tom Łącko 5-3.Swoje spotkanie wygrał również Emiter Limanowa który dopiero w końcówce meczu z Gwardią Tensbud zapewnił sobie wygraną.Trzy oczka zainkasowała również drużyna Gol/Proinstal/Gwarant która pokonała Laskovię Laskowa 3-1.O trzy punkty wzbogacił się również Domex Stara Wieś dla którego gra w nowych strojach okazała się szczęśliwa bo pokonali rywali 5-1.