Zapowiedź 13 kolejki Ligi Oldbojów

W najbliższy piątek już po raz czwarty w rundzie rewanżowej wybiegną oldboje którzy grają w rozgrywkach Amatorskiej Lidze Oldbojów - Limanowa.

Z pięciu zaplanowanych na tą kolejkę spotkań najciekawiej zapowiada się potyczka lidera Limanovii Limanowa z drużyną Słopnic która aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci do lidera 7 punktów.

Równie ciekawie powinno być w meczu czwartej i piątej drużyny w tabeli czyli Emitera Limanowa z Gwardią Tensbud. Obydwie drużyny dzieli jedni miejsce w tabeli i różnica czterech punktów.

W pozostałych meczach wicelider tabeli Elektrical Limanowa zagra z Woj-Tomem Łącko. Faworytem są gracze braci Mrożków ale Woj-Tom już nie raz pokazał że potrafi się mobilizować na czołowe drużyny.

Laskovia Laskowa zagra z Golem/Proinstal/Gwarant i tutaj każdy wynik jest możliwy.

W ostatnim pojedynku PKS Chomranice podejmą Domex Stara Wieś to dwie ostatnie drużyny w tabeli ale już nie raz udowodniły że potrafią wygrać z każdym.

19.30 Elektrical Limanowa - Woj-Tom Łącko (boisko nr.1)

19.30 Emiter Limanowa - Tensbud Gwardia (boisko nr.2)

20.35 Laskovia Laskowa - Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa (boisko nr.1)

20.35 PKS Chomranice - Domex Stara Wieś (boisko nr2)